0
0

چرا لاستیک Giti؟

نویسنده: مدیریت سایت

 چرا تایر Giti می تواند یک انتخاب مناسب باشد؟

تایرهای جي​تي  Giti تمامی پیش‌زمینه‌ها و ویژگی‌هایی را که رانندگان خواستارند ترکیب کرده، ایمنی،  نرم و کم صدا ، تنوع و عملکرد کیفی درجه‌ یک را فراهم می‌آورد.دارای دو گواهینامه مدیریت کیفیت Giti Tire Manufacturing (USA) Ltd. دو گواهینامه اصلی مدیریت کیفیت برای - ISO 9001-2015 و IATF 16949-2016  را دریافت کرده است.

 تمرکز ما بر آرامش ذهن شماست در تک تک واحدهای صنعتیِ جي​تي ، کمپانی جي​تي بالاترین استانداردها را برای فرآیند کنترل کیفیت در نظر گرفته است .یک سیستم کنترل کیفیت موشکافانه و درنظرگرفتنِ مقتضیات کیفی و ایمنی لحظه‌ افزون بر حفظ سلامتی و آرامش خاطر شما برای ما از ضرورت بالایی برخوردار است.

  جلب اطمینان رانندگان سراسر جهان

 تایرهای جي​تي در تمامی کشورهای جهان به فروش می‌رسند،تحقیق و توسعه در چین ، ایالات متحده ، آلمان ، اندونزی و مرکز آزمایش تایر در انگلیس و برخوردار از اطمینان دایره‌ی گسترده‌ای از اشخاص متنوع هستند، از خانواده‌های معمولی گرفته تا رانندگان کامیون و قطعه‌بازها به واسطه‌ی عملکرد عالی و شبکه‌ ی گسترده‌ای از فروشندگان در تمامی قاره‌ها، برند ما در زمینه‌ی کیفیت، عملکرد، و ایمنی به شهرتی که شایسته ی  آن است رسیده است.

 شهرتی که به ذهن شما آرامش می‌بخشد  سازمانِ جي​تي توسط معتبرترین شرکت‌های سراسر جهان و برخی از بزرگترین نامهای صنعت خودروسازی به رسمیت شناخته شده است، که از این حیث می‌توان به کسب چندین جایزه‌ی top supplier از سوی General Motors اشاره کرد.  ما به چیزی فراتر از تنها تولید تایر می‌اندیشیم

 

جي ​تي دارای تفکری زیست‌محیطی و انسانی است که به تمامی حوزه‌های فعالیت آن سرایت می‌کند. کمپانی ما متمرکز بر حوزه‌های بسیاری است تا به واسطه‌ی آنها مردم را در زمینه‌ی رانندگی و نگهداری تایر آموزش داده، مصرف سوخت و انرژی و آلودگی را بکاهد، و در عین حال منابعی مالی برای بهتر ساختن جهان فراهم ‌کند. 

 

 

لاستیک جی تی جزء 10 برند معتبر تایرسازی در جهان

 

جی تی giti سنگاپور، دهمین تایر ساز برتر دنیاست که با تولید انواع تایر در 8 کارخانه در ایالات متحده، چین و اندونزی، محصولات خود را در 130 کشور دنیا به فروش می رساند. جی تی تایر دارای 5 مرکز بزرگ تحقیق و توسعه و آزمون در کشورهای آلمان، انگلستان، آمریکا، چین و اندونزی است. تایرهای جی تی به عنوان تایر فابریک (OE) دربیش از 600 مدل خودروی سواری و سنگین در دنیا به کار می رود. لاستیک جی تی در کنار برندهای معتبر دنیا جزو انجمن 12 نفره تولیدکنندگان تایر ایالات متحده آمریکا (USTMA) است

 

منبع : جومینا مارکت