0
0

معرفی برند هیلو hilo

نویسنده: abedinitire

معرفی برند هیلو hilo

شرکت  ژینگ یوان در سال ۱۹۴۴ تأسیس گردیده و یکی از بزرگترین شرکت های برتر چین می باشد. این شرکت با داشتن تجارت و کسب و کاری متنوع، در استان شاندونگ و شهرستان گوانگرو واقع می باشد. سرمایه اولیه این گروه در زمان راه اندازی ۱۳ میلیاردیوان بوده که اکنون با دارا بودن بیش از ۶۸۰۰ نفر پرسنل، کماکان در حال توسعه میباشد.
ماموریت و خط مشی این کارخانه "کیفیت حیات ماست -برند ما جهانیست " می باشد. این شرکت با دارا بودن رتبه برتر جهانی در تولید و همچنین تجهیزات آزمایشگاهی در سطح بسیار عالی، قادر به تولید محصول با کیفیت برتر جهانی می باشد. کارخانه ژینگ یوان کارخانه دوم برند YOKOHAMA ژاپن در چین است که تولید تایرهای YOKOHAMA وHILO در این کارخانه زیر نظر کارشناسان مجرب ژاپنی گروه YOKOHAMA انجام میشود.

بر اساس رتبه بندی ۷۵ شرکت برتر جهان توسط مجله "اخبار تایر و لاستیک سال ۲۰۱۴ آمریکا، شرکت ژينگ يوان تایر در رده ۲۴ شرکت های برتر جهان قرار دارد. ظرفیت تولیدگروه ژینگ یوان در بخش تایرهای رادیال باری حدود ۶ میلیون حلقه، در بخش تایرهای راهسازی (OTR)رادیال۲۰۰ هزار حلقه و در بخش تایرهای سواری ۱۲ میلیون حلقه در سال می باشد. همچنین این شرکت دارای ۶۷ نماینده انحصاری در سراسر دنیا، شامل اروپا آفریقا و آمریکای شمالی است.

شرکت ژینگ یوان متخصص طراحی و تولید تایر بوده و تاکنون در خصوص طراحی و تولید ۱۶۰ اندازه تایر و ۲۰۰ طرح مختلف گل تایر در اندازه تایرهای رادیال تمام سیمی ، تایرهای نخی و سیمی راهسازی و تایرهای سواری اقدام نموده است. برندهای تولید در شرکت ژینگیوان شامل HILO , ANNAITE YOKOHAMA بوده که از این بین، برند مشهورHILO در حال توسعه روز افزون بوده و به دلیل کیفیت برتر این کارخانه و فناوری ژاپنی، صادرات برند HILO توسط موسسه صنعت و تجارت چین انجام می پذیرد.

شرکت ژینگ یوان دارای تاییدیه کیفی از سازمان های فنی معروف جهان و همچنین دارای استانداردهای کیفی
ISO 14001, ISO 9001 , BIS , SNI , GCC , CCC , REACH , ECE , DOT
بوده که این امر منجر به صادرات تایرهای تولیدی این شرکت به ۱۰۰ کشور در مناطق مختلف جهان از جمله خاورمیانه، آسیای جنوب شرقی، آفریقا، اروپا، آمریکای لاتین و ایالات متحده آمریکا گردیده است. شرکت ژینگیوان با دارا بودن کیفیت بالا، قیمت رقابتی، تحویل به موقع و خدمات پس از فروش بسیار عالی و شهرت و اعتبار جهانی، تامین محصولات عالی برای مصرف داخلی و صادرات به بازار جهانی را بعهده دارد.

برچسب ها :